Tänane kuupäev 14 Okt 2019, 11:30

Kõik kellaajad on UTC + 1 tund [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Switch to 24''?
PostitusPostitatud: 21 Juul 2015, 15:23 

Kuulaks hea meelega nõu asjalike suust, kes 26'' ja 24'' on sõitnud.

Nimelt panin oktoobris kõva paugu maha ja olin pooleks aastaks seljaga sõitmisest off. Vahepeal sai sõitmiseks hardtail ehitatud ning taastusperioodil sai sellega vaikselt ennast tegevuses hoitud. Hardtail hakkas meeldima ja pigem sõidan sellega nüüd rohkem kui fulleriga.

Hetkel sõidan yz 0.2 26'' raamiga. Suurem osa linnas tempot, manuaali ja saab ka asfaldilt kõrvale põigatud kuna ratas kannatab veitsa loodust ka sõita. Paar korda olen skeitpargis käinud ning hakkas pargi värk samuti meeldima. Dirti hardtailiga väga ei roni, kuna selg ei taha suuri põrutusi ning mune pole ka XD

Ühesõnaga ratas on tip-top, super hea raam, saab kõigega hakkama. Seega probleemi nagu pole. Olen aga hakanud 24'' peale mõtlema, sest esiteks skeitpargis tundub, et rattad jäävad ehk veitsa üleliigselt suurest. Roll-innida on nagu veitsa raske ja kui midagi tõsisemat õppida tahaks rattaga, siis oleks justkui paar tolli rattaläbimõõtu üle ;) Samuti oleks talvel soov sisekas sõita ja eks seal sama olukord. Lisaks tahaks aeg ajalt käia hardtailiga bmx trackil ning seal kuluks väiksemad rattad kohe kindlasti ära. Muu aeg sõidab ratas niikuinii linnas.

Seega on mul hetkel dilemma. Kas müüa ratas ära ja osta midagi sobivat 24'' raamil või ei ole asi nii nagu ma ette kujutan?

Endal jäi pilk Dartmoor 24playeri peale. Eks ükski ratas pole ideaalne, aga eeldan et 24 player peaks nii pargis, pumptrackil kui linnas hästi hakkama saama, pidades silmas geomeetriat.

Kirjutage oma kogemusest.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Switch to 24''?
PostitusPostitatud: 22 Juul 2015, 21:20 
Kasutaja avatar

Aga eks see sõidukogemuse ja tunnetuse küsimus ole, alguses skeitpargis koperdasin 24'ga täpselt samamoodi kui 26'ga.
26'ks oli sarnane Voltaaž. Kui sellega sõbraks sain, siis 24'ga oli juba imelik sõita.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23 Juul 2015, 13:38 

Njaa, tõsi ta ole. Eks mees sõidab, mitte ratas. Ma arvan, et peaks esialgu ehk kõigepealt proovima kuidas üldse seljas tundub.

Kes 24sega linnas või pargis sõitmas käib Tallinnas või Tartus?? Läheks sõitma kunagi niisama.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 24 Juul 2015, 15:05 

24" is so 2005. 26" only.

Tegelt tee mis tahad, keegi ei hakka sinu peale näpuga näitama. Aga see 24" trend on juba mitu paar aastad möödas.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 24 Mai 2018, 06:23 

ks mees sõidab, mitte ratas. Ma arvan

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 1 tund [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline